Manikúra

V našem studiu nabízíme několik druhů manikúry a celkové péče o ruce. Manikérka Lucie je také pedikérkou. Používá produkty společnosti Alessandro, která se specializuje na manikúru a pedikúru. Jejich řada Nail SPA je jedničkou na trhu v péči o přírodní nehty. Vonná složka a přírodní ingredience vytvářejí z každého produktu naprostý zázrak pro vaše nehty. Produkty z této řady obsahují účinné přírodní ingredience: lotos, okumé, bílý čaj, aloe vera, kokos, mango. Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen profesionální laky na nehty, ale také účinnou kosmetiku pro péči o ruce.

ALESSANDRO SPA manikúra cca 1 hodina550,-
Desinfekce, úprava tvaru a délky nehtů, odstranění nehtové kůžičky, leštění nehtů, výživa nehtových kůžiček, výživný podlak, ošetření pokožky přípravky Hand!SPA
ALESSANDRO SPA manikúra s lakovánímcca 1 hodina650,-
2 vrstvy barevného laku, ochranný nadlak
STRIPLAC/GEL LAK manikúracca 1,5 hodiny 750,-
Desinfekce, úprava tvaru nehtů, zatlačení nehtových kůžiček, odmaštění nehtů, Striplac lakování, odstranění odumřelých buněk Hand!SPA peelingem, výživa kůžiček, ošetření pokožky rukou krémem Hand!SPA (odstranění starého gel laku zdarma)
Odstranění gel laku z jiného salónu cca 20 minut 190,-
Odstranění gel laku pokud již nechcete další úpravu
Odlakování klasického laku90,-
Oprava jednoho nehtu35,-
do 3 dnů zdarma - nevztahuje se na mechanické poškození
Zdobení nehtůdle typu a náročnosticena na vyžádání

 

 

Uvedené ceny jsou smluvní. Nejsme plátci DPH.

Sdílej