Masáže

Léčivá moc masáží odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Svým zákazníkům se snažím přinést nejen úlevu od bolesti, ale též relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti. Po kterékoli z našich masáží bude Vaše tělo uvolněnější, aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem, bez stresu, bez depresí a migrén, bez bolesti zad, kloubů či svalů. Doba trvání masáže je jen orientační, každá záda si žádají jinou péči.

 
Regenerační masáž 30 minut350,-
je považována za nejstarší léčebnou metodu. Odstraňuje nahromaděné únavové látky, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, je určena pro lidi se sedavým zaměstnáním, při přetíženosti jednostranným postojem, při nedostatku aktivního pohybu.
BREUSSOVA masáž 30 minut320,-
je jemnou, silně energetickou masáží zad. Základem je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou. Třezalkový olej ploténka nasaje a obnoví svoji původní velikost, díky tomu začne opět plnit svou funkci-odpružení páteře, uvolnění nervů kolem páteře (příznaky stlačeného nervu se projevují vystřelující bolestí nebo brněním a mravenčením)
Baňková masáž30 minut320,-
aplikuje se při bolestech zad a kloubů!! Málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Velmi snadno uvolňuje spasmy a zároveň se vyznačuje velmi silným detoxikačním účinkem.
Medová masáž45 minut400,-
je velmi účinná detoxikační masáž, kdy můžeme tělo zbavit toxických látek a starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Okamžitým efektem masáže je příjemná únava.

 

Uvedené ceny jsou smluvní. Nejsme plátci DPH.

Sdílej